Скрізь студентську науку до відмінного диплома та успішної кар’єри

          

Що таке СДК «Економічна думка»?

Студентський дискусійний клуб (СДК) – творче громадське об’єднання студентів, які підвищують свій науковий та освітній рівень на основі проведення наукових досліджень і зацікавлені у розвитку свого професійного іміджу та поліпшенні наукової роботи на факультеті та кафедрі.

Яку мету ставить СДК?

У першу чергу СДК існує для того, щоб розкрити творчий потенціал студентів, допомогти їм реалізувати свої наукові проекти. Клуб сприяє розкриттю талантів студентів і заохочує будь-яку діяльність, направлену на дослідження проблем, як у сфері економічної теорії, так і у загальному спектрі соціально-економічних наук у цілому.

Цілі СДК:

Які переваги і привілеї дає участь у СДК?

Участь у діяльності СДК дає студентам ряд переваг, привілеїв і перспектив розвитку як спеціалістів високого рівня:

САМОРЕАЛІЗАЦІЯ. Участь у роботі СДК дає студенту можливість реалізувати власний потенціал, проявити свою креативність і науково-дослідні здібності.

УСПІХ ТА КАР’ЄРА. Робота у СДК збагачує  учасників великим досвідом роботи з людьми і надає здібність студентам навчитися вирішувати поставлені задачі. Випускники університету, що взяли участь у роботі СДК -  це професіонали високої кваліфікації. Також, учасники спілки будуть мати рекомендації для вступу до магістратури і аспірантури.

НОВІ ЗНАЙОМСТВА І ЦІКАВІ ЗУСТРІЧІ. Усі учасники СДК, які мають публікації, виступають зі своїми роботами на різних конференціях. Кафедра організовує виступи на конференціях і наукових семінарах різних рівнів, починаючи від університетських до загальноукраїнських та міжнародних.

Участь у СДК - це реальна можливість завести нові знайомства і їздити у цікаві відрядження.

Чи є обмеження на теми наукових робіт?

Ні. Нам, безумовно, було б цікаво бачити тему вашої роботи у рамках профілюючих напрямів кафедри, але це не є обов'язковою умовою. У будь-якому випадку, якщо Ваша тема буде свіжою, інноваційною і зуміє нас зацікавити, СДК докладе усі зусилля для того, щоб допомогти Вам розвинути її і, надалі, виступити з нею на різних конференціях.

Запрошуємо усіх студентів ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі»  до спільної роботи у  СДК «Економічна думка»!

 Положення про студентський дискусійний клуб «Економічна думка» (завантажити)